Hakkımızda

 

1995 yılında, proje bazlı, kaliteli hizmet sloganıyla yola çıkan şirketimiz, bu güne kadar olan gelişiminde, Türkiye gerçeği ekonomik sorunları, yüksek teknolojili yatırımları ile aşmasını bilmiştir.

Teknolojik ve teknik anlamda dünyadaki tüm gelişmeleri yakından takip eden ve bugün ulaştığı CNC tezgah destekli imalatıyla müşteri memnuniyetine verdiği önemi ön planda tutan HSK Ltd. Şti., önemli ve büyük projelere imza atmanın da haklı gururunu taşımaktadır. Hidrolik sistemleri bünyesinde barındıran her türlü projenin içinde bulunan şirketimiz, sadece Hidrolik-Pnomatik sistemlerde değil, Hidrolik sistemlerin ayrılmaz parçası olan Elektrik, Elektronik ve Otomasyon konularında da her türlü ürün, proje ve teknik desteği verecek kadroya ve alt yapıya sahiptir.

Müşterilerimiz arasında, ünü Türkiye sınırlarını aşmış, DURMAZLAR A.Ş., BAYKAL A.Ş., ERMAKSAN, ÖZDERSAN gibi akla ilk gelen devler bulunmaktadır. Bu devlerle çalışmanın firmamıza kattığı tecrübeler sayesinde, imalatını gerçekleştirdiğimiz Hidrolik Tank ve Bloklar, arasında ABD’nin de bulunduğu birçok ülkede sorunsuz çalışmaktadır.

Sahip olduğumuz makine parkı, Hidrolik ile ilgili imalata uygun olarak oluşturulmuştur ve günün gerekleri doğrultusunda ilavelerle sürekli olarak yenilenmektedir. Amacımız Uluslararası Teknoloji firmalarıyla ülkemizde ortak girişimler yaparak tecrübemizi ve bilgi birikimimizi arttırmak ülkemizde kalıcı olmalarını sağlamaktır. Son yıllarda sektörümüzde faaliyette bulunan firmaların satış faaliyetlerine ağırlık vermiş olması ve imalatı düşünmemesi, bizi bu alanda ilerlemeye yöneltmiştir. Zira, bu sektör firmaları Türkiye pazarından kazandıklarını Türkiye’ye yatırım olarak değerlendirmemişlerdir.

Getirmeye hazırlandığımız yüksek kalitede Hidrolik, Pnomatik, Otomasyon ve Filtreleme Tekniği ile ilgili ürünlerimizi, uygun fiyat ve sınırsız teknik destekle Türkiye pazarına sunmanın heyecanı içindeyiz. Bu markalarla güçlenen HSK Hidrolik Blok ve Hidrolik Güç Ünitesi imalatında Türkiye lideri firma olma yolundadır.

Son olarak çözümsüz problemin olmadığını, yeter ki çözümün doğru yerden alınması gerektiğini hatırlatmak isteriz. İşte bu noktada çözüm ortağınız, HSK Ltd. Şti. olmalıdır.

                                                                                                                                                                             

Haberler
ONLINE KATALOG
DİSTRİBÜTÖRLÜK ZENO
SERTİFİKALAR
BİLGİLENDİRME FORMU
REFERANSLARDAN BAZILARI
www.hskhidrolik.com
Tasarım ve Kodlama:Mustafa MUTLU +90 532 775 3513 Tüm Hakkı Saklıdır.
Bizi Takip Edin